قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
4.86 7

قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین جهان اسکن

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات  لینک دانلود کلیه آنتی ویروسهایی که در سایت جهان اسکن بفروش می رسد مستقیما به سایت اصلی تولیدکننده آنتی ویروس متصل بوده و مشتریان محترم می بایست فایل آنتی ویروس خود را با استفاده از این لینک ها از سایت اصلی تولید کننده دریافت نمایند و عواقب دانلود فایل های آنتی ویروس از سایر سایتهای متفرقه بر عهده مشتری می باشد.

قوانین و مقررات  فروش کلیه آنتی ویروسها در سایت جهان اسکن بصورت آنلاین و با استفاده از درگاه پرداخت بانکی صورت می گیرد.

قوانین و مقررات  پس از خرید آنتی ویروس بلافاصله پیامک تاییدیه خرید برای مشتری صادر شده و لایسنس خریداری شده نیز بصورت آنلاین به ایمیل اعلام شده در هنگام خرید ارسال خواهد گردید.

check-mark-24  کلیه آموزشهای لازم برای نصب و فعال سازی لایسنس آنتی ویروس در منوی ” آموزش ” جهان اسکن قرار دارد.

check-mark-24  پس از پرداخت آنلاین و انجام خرید، هیچ کالایی مرجوع، تعویض یا پس گرفته نمی شود. لذا خریداران محترم می بایست در هنگام انتخاب خود نهایت دقت لازم را به عمل آورند.

check-mark-24  هرگونه سوء استفاده از کارت بانکی دیگران جهت خرید از این فروشگاه، ممنوع بوده و هیچگونه مسئولیت حقوقی یا مدنی را متوجه جهان اسکن نمی نماید. بدیهی است فروشگاه جهان اسکن پس از دریافت تاییدیه پرداخت بانکی، بصورت آنلاین لایسنس های خریداری شده را به آدرس ایمیل اعلام شده توسط خریدار ارسال خواهد نمود.

check-mark-24  چنانچه در هنگام خرید ایمیل نادرستی وارد شود، سفارش لایسنس بصورت اتوماتیک به ایمیل اعلام شده ارسال خواهد گردید. بنابراین مسئولیت درج ایمیل نادرست بر عهده خریدار خواهد بود.

check-mark-24  جهان اسکن بصورت آنلاین سفارشات خود را دریافت و نسبت به ارسال لایسنس اقدام می کند. لذا اگر خرید آنلاین مشتری به دلیل قطعی اینترنت و یا اشکالاتی از این قبیل بصورت ناموفق انجام شود. خریدار می بایست تراکنش ناموفق بانکی را از طریق بانک عامل خود پیگیری نماید.

check-mark-24  استفاده همزمان از یک لایسنس بیش از حد متعارف آن، ممنوع بوده و ممکن است باعث از بین رفتن اعتبار لایسنس برای تمامی استفاده کنندگان آن شود. در حالتی که این اتفاق صورت پذیرد، مسئولیت از بین رفتن لایسنس به عهده خریدار می باشد.

قوانین و مقررات  کلیه لایسنس های آنتی ویروس که در سایت جهان اسکن فروخته می شود قانونی و اورجینال بوده و در سایت اصلی تولید کننده آنتی ویروس قابل استعلام می باشد.

قوانین و مقررات  ارسال پیش فاکتور آنتی ویروسهای تحت شبکه به ایمیل مشتریان حداقل در 2 ساعت و حداکثر در یک روز کاری انجام خواهد گرفت.

telegram

لطفا این مقاله را در گوگل حمایت کنید:

سایر مقالات مرتبط :

1- آموزش نصب موبایل سکیوریتی بر روی اندروید

2- انواع تهدیدات اینترنتی

3- روش شناسایی آنتی ویروس نود 32 تقلبی

4- آموزش نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 8

5- آموزش نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 9

6- نود 32 اورجینال

7- آموزش نصب آنتی ویروس اسمارت سکیوریتی ورژن 9

8- افزایش امنیت در مودم وایرلس ADSL خانگی

9- راهنمای خرید آنتی ویروس

لطفا این مقاله را در شبکه های اجتماعی محبوب کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + بیست =