تماس با جهان اسکن

تماس با جهان اسکن

تماس با جهان اسکن
4.71 7

تماس با جهان اسکن

تماس با جهان اسکن

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

 

بازدیدکننده گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش، ابتدا به بخش سوالات متداول سایت مراجعه کرده و در صورتی که پاسخ خود را پیدا نکردید با استفاده از فرم تماس با ما پرسش خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت به پرسش شما پاسخ خواهند داد همچنین می توانید علاوه بر فرم تماس با ما از روشهای زیر نیز با جهان اسکن در ارتباط باشید.

تماس با جهان اسکن   دفتر مرکزی :  تهران خیابان مطهری خیابان ترکمنستان کوچه احمدیان کوچه آزادگان پلاک  1 واحد 5

تماس با جهان اسکن  تلفن تماس ثابت :   02188453741

تماس با جهان اسکن  تلفن تماس همراه :   09337770018

تماس با جهان اسکن  ایمیل پشتیبانی :   info [At] jahanscan.ir

قابل ذکر است که شماره سامانه پیامکی 5000296393 تنها شماره‌ پیامک جهان اسکن بوده که از طریق آن برای کاربران و مشتریان پیامک (SMS) ارسال می شود. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان جهان اسکن، با هر شماره دیگری تخلف از نام جهان اسکن می باشد. لطفا در صورت دریافت چنین پیامکی، جهت پیگیری قانونی آن را به info [At] jahanscan.ir اطلاع دهید.

ضمنا کلیه ایمیل های تخفیف که به مناسبت های مختلف خصوصا اعیاد برای خریداران و بازدیدکنندگان سایت ارسال می گردد فقط از طریق ایمیل سازمانی info [At] jahanscan.ir برای مشتریان محترم ارسال خواهد گردید.

همچنین در صورتی که هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی دارید می توانید از طرق یاد شده آن را برای ما ارسال کرده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. باعث افتخار جهان اسکن خواهد بود تا با کمک شما عزیزان بتواند بر کیفیت خدمات و محصولات خود بیافزاید.

شایان ذکر است کلیه لایسنس های مربوط به شرکت Kaspersky و ESET که در فروشگاه جهان اسکن ارائه می گردد اورجینال و اصلی بوده و مخصوص فروش در کشور ایران می باشد. این لایسنسها بعد از خرید بصورت خودکار توسط پیامک و ایمیل برای مشتریان محترم ارائه می گردد.

telegram

لطفا این مقاله را در گوگل حمایت کنید:

لطفا این مقاله را در شبکه های اجتماعی محبوب کنید: